533 555 881 po-pá 8:00 - 17:0 hod.
Můj účet Nákupní košík 0 Kč
/ EUR

Kategorie

KRESLENÍ MALOVÁNÍ
Filtrování
Značka

Značka Solo Goya

O značce

Značka Solo Goya spadá pod brand Kreul. V roce 1838 se německý umělec Carl Kreul jako první pustil do průmyslové výroby olejových barev. Přišel s vizí vytvořit stroj, který umíchá vysoce kvalitní barvy, pomůže zautomatizovat jejich výrobu a zpřístupní je každému umělci. Podařilo se mu to. Dnes značka Kreul zásobuje svými barvami každého umělce, kreativce i děti. Produkty Solo Goya si drží akademickou kvalitu a udělají službu (nejen) pokročilému umělci.

Kde u nás Solo Goya najdete

Akrylové barvy od značky Solo Goya patří mezi nejoblíbenější. Jsou vysoce pigmentované, takže zaručují skvělé krytí. Hodí se navíc na různé povrchy od malířského plátna přes dřevo, papír, textil až po sklo. Jsou vhodné pro techniku pouring, ke které oceníte doplňky jako je akrylové pouring medium.

Pro milovníky tenkých linií a podrobných prvků nabízíme akrylové markery, které ideálně doplňují další pomůcky pro malbu.

katalog | seznam

Abyste věděli o slevách a novinkách jako první!

Maximálně 2x za měsíc od nás obdržíte e-mail, ve kterém budeme nabízet výrazné slevy, uvádět nové kolekce a tipy a rady pro kreativní tvoření.

Nemusíte mít strach, z odběru se lze odhlásit jedním kliknutím.

Pro Vás

Rádí Vám poradíme

Monika Kebertová

Monika Kebertová

zákaznické centrum

info@kreativnisvet.cz

+420 533 555 881
po-pá 8:00 - 17:00

Copyright 2021 Kreativní svět s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Facebook Instagram Twitter YouTube
Čekejte prosím...