Můj účet Nákupní košík 0 Kč
/ EUR

Představujeme

navrh-bez-nazvu-3-.png

Razítkujte na trička, boty i knihy

17.09.2020

Vyměňte zdlouhavé nažehlování a vyšívání jmen na trička za více času s vašimi dětmi díky samobarvícímu razítku na textil.

na-vrh-bez-na-zvu-12.png

Tetovací fixy? Trendy malování na kůži, které kdykoliv umyjete

11.07.2020

Léto je tady! A s ním čas triček, tílek, kraťasů a šatů. Tak proč malovat jen na papír? Zkuste malování na kůži a zazařte na každé letní oslavě.

sologoya_pouring_tit.jpg

Pouring - nalévání barev, které z vás udělá malíře

13.04.2020

Pouring je zajímavá metoda, kdy pomocí akrylových barev a média vykouzlíte krásné abstrakce. Nemusíte být ostřílení umělci, tuto techniku hravě zvládnou i děti.

pouring-modry1.jpg

Na vlně pouringu - nalijte svou fantazii na plátno

11.04.2020

Neumíte malovat? Nevadí. Výhodou pouringu, tedy techniky nalévání barev na plátno, je, že ji zvládne i malíř - začátečník. Většinou na pouring používáme barvy SOLO GOYA Akryl nebo barvy SOLO GOYA Triton Acrylic.

dsc_56561.jpg

Zrcadlo, zrcadlo, řekni mi...

05.02.2020

Staré rakety - badminton si s nimi už nezahrajete, ale parádu ještě udělají.

zapati1.jpg

Asi to bude LÁSKA

03.02.2020

Objevte ty nejlepší dekorace pro váš domov. Nebo si je rovnou vytvořte! Když spojíte lásku k hand letteringu, moři a kobaltové barvě, vznikne působivá dekorace v námořnickém stylu.

hodiny_inspirace_04.jpg

Přírodní materiály jsou v kurzu, vybarvěte si dřevěné hodiny

31.01.2020

„Pane profesore, už je čas.“ Čas vyrobit si barevné hodiny. Dřevo je krásný přírodní materiál, který bude slušet vaší domácnosti i zahradě. Zkrášlete si ho! Akrylové fixy dobře zasychají a nesmaže je ani průtrž mračen, jsou totiž voděodolné.

hygge.jpg

Jak vyrobit HYGGE

30.01.2020

Taky stejně jako já nesnášíte období po Vánocích až do doby, než vykvetou první sněženky? Tu zimu, většinou bez sněhu, nedostatek světla a zeleně? Pak je pro Vás hygge jako stvořené. Že nevíte, co to je? Tak čtěte dál...

1.jpg

Kulte oči na kulichy

28.01.2020

Právě k nám dorazila žhavá novinka - FIMO neon a tak bylo třeba ji hned vyzkoušet. Pod vlivem sněhové nadílky za oknem vznikly tyto veselé brože - kulichy, díky kterým i smutné zimní outfity zaručeně ožijí.

7.jpg

Talířový upcycling

28.01.2020

Zmizely mi obrázky z talířů po babičce. Myčka je umyla spolu se zbytky jídla. Ale protože upcycling frčí, přece je nevyhodím, že?! A tak si ukážeme, jak vylepšit staré, odřené (v mém případě omyté) talíře.

0.jpg

Slavnostně nazdobený stůl

27.01.2020

Když si pozvete své přátele a blízké ke stolu, chcete mít všechno perfektní. Vy můžete zařídit, aby zářily nejen šťastné tváře, ale především nádobí a slavnostně prostřený stůl. Toho jednoduše docílíte se sadou fixů na sklo a porcelán KREUL. Všední bílé nádobí tak jako mávnutím proutku proměníte v exkluzivní kousky v metalických barvách. A hosté budou ohromeni.

mucki_fifi.jpg

MUCKI - Ideální dárek pro malé umělce

26.01.2020

Jak zabavit děti? Ideálně malováním. Aby se malým malířům skvěle tvořilo, sestavila firma KREUL tři skvělé sady MUCKI, každou s 5 ks fixů s nádhernými barvami.

golf1.jpg

Jak malovat ve stylu ART DECO

01.01.2020

A máme tu úkol, jehož zadání znělo jasně: obraz s golfovým námětem ve stylu ART DECO, velikost plátna 40 x 100 cm.

Pro Vás

Odebírat novinky

Copyright 2020 Kreativní svět s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Facebook Instagram Twitter YouTube
Čekejte prosím...