533 555 881 po-pá 8:00 - 17:0 hod.
Můj účet Nákupní košík 0 Kč
/ EUR

Pět otázek ke slupovacím barvám na sklo MUCKI Window Color

Články

Pět otázek ke slupovacím barvám na sklo MUCKI Window Color

 

Děti malování na sklo zbožňují. Díky barvám na sklo MUCKI můžou i nejmenší děti od 4 let vytvářet na oknech krásné vlastnoručně vytvořené obrázky. Barvy MUCKI jsou přesně přizpůsobeny potřebám malých umělců a malování s nimi je velice zábavné a jednoduché. A aby se vám dílo zcela zdařilo, rádi vám pomůžeme, jak na to….Přinášíme vám odpovědi na pět nejčastěji kladených otázek týkajících se barev na sklo MUCKI.

 

Jaký je rozdíl oproti klasickým slupovacím barvám na okna a sklo KREUL Window Color?

S barvami na sklo MUCKI Window Color mohou děti malovat obrázky na okna již od 4 let. Jsou to podobné barvy jako pro dospělé, ale mají trochu jiné složení. Barva byla vyvinuta tak, aby ji bylo možné po zaschnutí z textilií vyprat. Zábavu z malování tak nezkazí strach ze skvrn. Slupovací barvy na sklo MUCKI Window Color jsou také dermatologicky testovány, neobsahují parabeny, lepek, laktózu a jsou veganské. Na rozdíl od barev na sklo KREUL Window Color jsou barvy na sklo MUCKI od začátku transparentní.

 

Proč se může stát, že se obrázek odlepí od okenního skla?

Aby se obrázky dobře vymývaly, obsahují barvy na sklo MUCKI přísady. To znamená, že reagují na všechny druhy vlhkosti, včetně kondenzace na okně nebo zvýšené vlhkosti v místnosti. Pokud je okenní tabule vlhká, obrázek již nemusí optimálně přilnout nebo se může začít smršťovat. Poté se může začít odlepovat.

 

Jak lze odlepení zabránit?

Díky jednomu triku zůstanou obrázky malých umělců uvnitř na okně dlouho. Doporučujeme nelepit motivy přímo k okennímu rámu, protože zde se shromažďuje nejvíce kondenzátu. Obrázky je lepší umístit doprostřed okenního skla.

 

Co dělat, když se lepicí síla obrázku vyčerpá?

Rychlou a okamžitou nápravou je jednoduše přitisknout odlepený obrázek zpět - nejlépe po mírném navlhčení povrchu. Zatvrdlá pouzdra lze přilepit zpět na sklo pomocí lepidla na okna MUCKI. Lepidlo na okna udrží motivy na okenní tabuli, dokud je opět neodstraníte. Případné zbytky lze jednoduše setřít vlhkým hadříkem.

 

Na jaký povrch by se měly malovat obrázky barvami MUCKI Window Color?

Dětem od 4 let se lépe daří malovat na stabilním povrchu, než na pružných fóliích. Z toho těží i MUCKI Window Color. Medová konzistence se během schnutí roztírá o něco déle, než u klasické barvy na sklo KREUL. Pokud je barva na sklo MUCKI nanesena na stabilní fólii, může optimálně zaschnout a být později odstraněna. Pružný povrch by se zkroutil nebo by na něm stékala barva.

 

Materiál pro výrobu

Probuďte svou kreativitu!

Čtyřikrát do měsíce vám pošleme e-mail plný slev, novinek, tipů a rad pro vlastní tvoření.

Nemusíte mít strach, z odběru se odhlásíte jedním kliknutím. :)

Rádí Vám poradíme

Monika Kebertová

Monika Kebertová

zákaznické centrum

info@kreativnisvet.cz

+420 533 555 881
po-pá 8:00 - 17:00

Copyright 2021 Kreativní svět s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Facebook Instagram Twitter YouTube
Čekejte prosím...