533 555 881 po-pá 8:00 - 17:0 hod.
Můj účet Nákupní košík 0 Kč
/ EUR

B2B

VOShop – Chci se stát velkoobchodním odběratelem
Máte zájem o to stát se velkoobchodním odběratelem v Kreativním světě? Nakupovat za zvýhodněné velkoobchodní ceny, dostávat informace o novinkách a akcích, dostávat od nás propagační materiály pro váš obchod? Je to jednoduché, na následujícím odkazu.

voshop.kreativnisvet.cz

Registrace
Po stisknutí tlačítka registrace, vyplníte registrační formulář. Je nutné zadat všechny údaje označené hvězdičkou. Dalším krokem je shrnutí registračních údajů. Zde je třeba zkontrolovat zadané údaje. Po dokončení registrace dorazí automatické potvrzení registrace na vámi uvedený email. Na tento email neodpovídejte a vyčkejte. Po přihlášení se vám nezobrazí žádné položky. Od dokončení registrace je totiž nutná kontrola naším obchodním oddělením, budete kontaktování jedním z našich obchodních zástupců, který s vámi projedná podmínky registrace a nastaví ceník na míru. Proto tedy není možné zahájit nákup bezprostředně po dokončení registrace. Pokud s nakupováním spěcháte, kontaktujte nás emailem nebo zavolejte.

 

Hanka Kmentová

Obchodní ředitelka

Abyste věděli o slevách a novinkách jako první!

Maximálně 2x za měsíc od nás obdržíte e-mail, ve kterém budeme nabízet výrazné slevy, uvádět nové kolekce a tipy a rady pro kreativní tvoření.

Nemusíte mít strach, z odběru se lze odhlásit jedním kliknutím.

Pro Vás

Rádí Vám poradíme

Monika Kebertová

Monika Kebertová

zákaznické centrum

info@kreativnisvet.cz

+420 533 555 881
po-pá 8:00 - 17:00

Copyright 2021 Kreativní svět s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Facebook Instagram Twitter YouTube
Čekejte prosím...